Manikúra

Péče o ruce - Manikúra

Čisté a pěkné ruce jsou součástí estetického vzhledu každého jedince. Manikúra je důležitá péče o Vaše ruce. Při manikúře se postaráme nejen o Vaše nehty, ale i pokožku v jejich okolí.

Nabízíme i poradenství v celkové péči o ruce, protože Vaše ruce potřebují jinou péči v létě a jinou v zimě, poradíme Vám, jak o ně správně pečovat.

Péče o Vaše ruce, spočívá v ošetření nehtů a pokožky v jejich okolí, trvá 10 - 15 minut a doporučuje se dělat 1x týdně, nebo dle potřeby.

P-Shine

Regenerace přírodního nehtu, která je založena výhradně na přírodní bázi, hlavními ingrediencemi jsou včelí produkty a křemičitá hlinka, P-shine je určen především pro nehty roztřepené, lámavé a špatně rostoucí, není ovšem vhodný pro nehty tenké, nebo ihned po sundání umělých nehtů. Principem je totiž leštění, které je pro poškozené nehty naprosto nevhodné. P-shine vytvoří vyživující a lesklou ochrannou vrstvu.

Modeláž nehtů pomocí UV gelu

Nehtovou modeláží rozumíme zpevnění, nebo prodloužení přírodních nehtů.

Další ošetření

Parafínové zábaly rukou - tyto zábaly jsou velmi příjemné, pomáhají k řádnému prokrvení rukou, prohřívají a regenerují pokožku. Rozehřátý parafínový vosk se natře na ruce a ty se poté zabalí do sáčku a do froté rukavic. Takto "zabalené" je ponecháme 10 minut.

Masáž rukou - masáž ruky a předloktí, délka 10 minut.

Peeling - obrušování odumřelých částí pokožky.

Nehtový design - zdobení přírodních i umělých nehtů.

Vhodné též jako dárkový poukaz

Cena na Dárkovém poukazu - ukázka vlevo - není cenou ošetření, viz ceník RelaxCentra

Ceník »