Biostimulační laser MERLLIN®

Akné - poruchy pigmentace - jizvy a strie - vrásky, ochablá a suchá pleť

Laser Merllin Profesionální biostimulační laser MERLLIN® 10mW/650 nm je moderní, vysoce kvalitní a, co se týká bezpečnosti, naprosto spolehlivý pomocník v profesionální péči o pleť.

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má jak známo pro buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňek. Tento jev je nejzřetelnější právě v urychlení hojení ran. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Nabídka laserových ošetření

  • ošetření obličeje (revitalizace, vyhlazení, vypnutí a vyživení pleti pomocí vhodné laserové kosmetiky)
  • ošetření očního okolí (vyhlazení, vypnutí – vhodná kombinace s mikromasáží)
  • ošetření problematické pleti s akné (čistí, desinfikuje a podporuje hojení)
  • ošetření celulitidy (obnova a regenerace podkoží)

Při práci je používána speciální laserová kosmetika dle typu pleti a daného problému. Tato kosmetická řada zaručuje široký výběr laserové kosmetiky. Ošetření biostimulačním laserem se provádí během klasického kosmetického ošetření nebo i samostatně. Vše záleží na přání a požadavcích zákaznice.

Laserová maska MERLLIN®

Laser Merllin Aplikace laserové masky do kůže zvyšuje efektivní dávku laserového záření v cílové struktuře. Maska se aplikuje vždy na závěr klasické kosmetické péče. Kosmetička ozáří očištěnou pleť laserovým paprskem cca 6 minut. Tím dojde k otevření pórů a prokysličení pleti. Maska tak bude mít větší účinnost. Následně se nanese maska na celý obličej, je možné ošetřit i krk a dekolt. Nanesená maska se znovu ozáří laserem zhruba 6 minut. Tím se aktivují látky v masce obsažené. Maska se nechá ještě asi 3-5 minut působit. Na závěr se smyje běžným způsobem. Při výraznějším poškození obličeje se doporučuje použít laserovou kosmetiku k pravidelné domácí péči nebo jako laseové kúry.

Laserová maska na problematickou pleť

Určena k péči o pleť se sklonem k akné, urychluje hojení zánětlivých procesů, hloubkově pročistí pleť, stahuje rozšířené póry.

Laserová regenerační maska

Určena k péči o normální a suchou pleť, při aplikaci dochází k výraznému prokrvení pokožky, její hydrataci a regeneraci. Působením laseru se nastartuje rychlejší obnova buněk.

Možnosti laseru v kosmetickém salonu

Hojení zánětlivých a jiných poruch

Akné Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.
Alopecie Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.
Ekzém Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.
Opar Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky, ochablá pleť

Vrásky Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Aplikace po kosmetických procedurách

Depilace Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.
Hojení nehtových lůžek Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.
Permanentní make up Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Terapie jizev

Jizvičky po akné Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.
Jizvy Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.
Strie Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

Poruchy pigmentace

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza – červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek. Kosmetička laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

Jak vlastně laser funguje

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Speciální laserová kosmetika

LASER MERLLIN® COSMETIC

Speciální laserová kosmetika představuje nadstavbovou péči, která obsahuje dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu a následné aktivaci laserovým paprskem. Obsahuje látky, které díky speciálním molekulám urychlují přenos laserového světla. Tím dochází k lepšímu využití polarizovaného světla a laserový paprsek naopak dodává zvýšenou energii ostatním látkám.

V praxi to znamená, že kosmetička při své práci zhodnotí problém klientky, rozhodne se pro daný přípravek a po nanesení dle indikace ozáří laserovým paprskem. Klientka poté gel používá pravidelně ráno i večer až do vypotřebování. Pravidelné nanášení gelu je velmi důležité, prodlužuje se tak doba laserového záření. Práci kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve než by tomu bylo bez speciální kosmetiky.

Předností laserové kosmetiky Merllin je především především možnost řešit každý problém individuálně.

Laserová kosmetika - jednotlivé výrobky

Collagen sérum s elastinem

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Vysoce koncentrované sérum určené k péči o stárnoucí nebo poškozenou pleť. Bílkoviny obsažené v kolagenu a elastinu plní v pokožce stavební funkci. Pokožka je při pravidelné nanášení séra pevnější, pružnější, postupně se vyhlazují drobné vrásky.

Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky, pomáhá regenerovat kožní buňky. Je to nejrozšířenější protein v lidském těle, který na sebe dobře poutá vodu, čímž zvyšuje vlhkost pleti a její energii.

Elastin – stimuluje stavbu elastinových vláken pro zlepšení stavu pleti. Je složen z proteinových komponentů vláken tkáně, které jsou rozpustné ve vodě.

Použití: Nanášejte sérum pravidelně ráno i večer na obličej, případně i dekolt.

Collagenová maska s elastinem

Koncentrovanější forma collagenového séra, používá se na závěr ošetření v kosmetickém salonu.

Použití: Kosmetička nanese masku ve viditelné vrstvě na obličej, případně i dekolt a nechá 10 – 15 min působit. Poté zbytky masky setře.

Na takto ošetřenou pleť je vhodné navázat pravidelným používáním collagenového séra s elastinem.

Caviar sérum

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Caviar sérum obsahuje koncentrát z kaviáru, který je velmi bohatý na vitamíny, aminokyseliny, minerály, proteiny a mikročástice, které po nanesení pleť zpevňují, hydratují, zlepšují její elasticitu a výrazně zpomalují proces stárnutí. Tyto výtažky z kaviáru jsou v podstatě zdroj mořské DNA, která je klíčovým elementem k regeneraci pleti. Ve výsledku bude mít vaše pleť zářivý mladistvý vzhled, saténovou hebkost, zmizí známky únavy a suchá pleť bude opět hydratovaná. A co je možná nejdůležitější, bude vysoce chráněná proti nepříznivým vlivům okolí.

Použití: Nanášejte sérum pravidelně ráno i večer na očištěnou pleť. Sérum lze používat i pod make-up.

Laserová peelingová čistící maska s rašelinou a kaolínem

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Určena pro všechny typy pleti - unikátní kombinace rašeliny a kaolínu.

Rašelina zde tvoří značnou část přípravku, její částice pleť důkladně zbaví nečistot, minerály rašeliny pronikají do hloubky pórů. Laser svým působením urychluje vstřebávání a zároveň nastartuje čištění pleti. Používá se stejně jako ostatní laserové masky, při nanášení je třeba pleť lehce masírovat. Musí se smýt.

Laserová maska pro náročnou pleť rukou a dekoltu s FLEXANEM

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Obsahuje:

  • Flexan – látka podporující vypínání pleti
  • Kyselinu hyaulornovou - podporuje hydrataci a regeneraci
  • Alantoin
  • Hamamelis
  • Panthenol
  • Vitamin E

Tato maska se během ošetření laserem vstřebává. Na závěr ji stačí setřít. Způsob použití je stejný jako u ostatních laserových masek. Základ obou masek je stejný jako u ostatní speciální laserové kosmetiky, lze je tedy kombinovat s ostatními přípravky určených k dvoufázovému laserovému ošetření pleti.

Laserová liftingová a regenerační kúra M 3+3

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Určena k péči o poškozenou a unavenou pleť. Hydratuje pleť, redukuje drobné vrásky, pleť je po kúře vypnutá a regenerovaná. Obsahuje kyselinu hyauluronovou, retinol, alantoin,panthenol.

Laserový akné gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Určen k hloubkovému čištění pleti. Ozářením gelu laserem dosáhneme velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá. U těžších forem akné je nutná kúra 10 sezení.

Laserový biostimulační gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

V kombinaci s laserovým zářením oddaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se a vyhladí. Je určen pro péči o mladší a mastnější pleť.

Laserový sepi-gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Určen pro suchou pleť. Gel zde byl zabudován do krémového základu kvůli lepší roztíratelnosti a vstřebatelnosti. Drobné vrásky se postupně vyhlazují a profil hlubších vrásek je plošší.

Laserový revitalizační gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Komfortní gelokrém určen pro péči o náročnou pleť. Ve speciálním základu s vysokým podílem vnitřní fáze je zabudován vysoký podíl koenzymu Q10, gel z Aloe Vera, speciální tekutý nenasycený vosk a gelotvorná látka z mořských organismů. Kyselost přípravku se blíží optimální hodnotě pH-5,5. Ve spojení s laserem výrazně regeneruje pleť.

Laserový antipigmentový gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Omezuje tvorbu melaninu. V kombinaci s laserovým zářením předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn. Zároveň pleť zesvětluje. Stávající pigmentové skvrny dokáže postupně vybělit, ovšem v tomto případě jsou žádoucí laserové kúry.

Laserový antikuperózní gel Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěny. Je vhodný k regeneraci pleti tam, kde je sklon ke kuperóze.

Laserová regenerační maska Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Používá se na závěr kosmetického ošetření. Výrazně regeneruje, působení laseru nastartuje rychlejší obnovu buněk. Určena k péči o suchou a normální pleť, při aplikaci dochází k prokrvení pokožky, její hydrataci a regeneraci.

Laserová maska na problematickou pleť Merllin

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Je určena k péči o pleť se sklonem k akné, urychluje hojení zánětlivých procesů, hloubkově pročistí pleť, stahuje rozšířené póry.

Laserový gel na redukci strií

Biostimulační laser Merllin® Cosmetic - laserová kosmetika

Redukuje pajizévky a zesvětluje je. Nutná kúra 10 sezení. Obsahuje množství kyseliny hyaluronové, která ve spojení s laserovým paprskem významně přispívá ke zlepšení daného stavu.